پوشش کلزیپ

پوشش کلزیپ|آشنایی با انواع پوشش های سقف ساختمان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
پوشش کلزیپ
یکی از انواع پوشش سقف برای ساختمان کلزیپ یا همان کالزیپ می باشد. ویژگی منحصر به فرد این پوشش انعطاف پذیری بالای آن می باشد. تغییرپذیری این نوع پوشش به صورتی است که می توان در رنگ ها و طرح های گوناگون آن را مطابق با سلیق و خواسته معماران امروزی در آورد.
وجود یک ورق لایه در قسمت زیرین پوشش کلزیپ امکانی را جهت تردد آسان بر روی پوشش فراهم نموده است.
مزیت دیگر سهولت در اجرای لایه های دیگر پوشش هست. این نوع از پوشش به صورتی است که می توان از آن برای اجرای پروژه های انواع پوشش سقف ساختمان با طول متغییر و بلند و اشکال پیچیده استفاده نمود.
نحوه اجرای این پوشش بر روی سقف در اشکال هندسی کروی، استوانه ای و مخروطی و ... صورت کاملاً آب بند و عایق حرارتی دست معماران را برای فرم پذیری آن به هر حالتی فراهم نموده است.
کالزیپ به نوعی سیستم ساختمان سازی ابلاغ می شود که حدود سه دهه به طور مداوم در حال پیشرفت و توسعه می باشد. 

نحوه پوشش سقف کالزیپ که به کلزیپ نیز معرفی می شود در شرکت پوشش گستر به شرح زیر هست:

این پوشش سقف در واقع همان پوشش سقف ایستادرز تلقی می شود اما نام تجاری آن پوشش سقف کلزیپ نام گرفته است.
گروه صنعتی پوشش گستر نیز یکی از بزرگترین مراکز ارایه دهنده این نوع پوشش سقف در پروژه های ملی در ابعاد بزرگ می باشد.ویژگی های منحصر به فرد این پوشش منجر گشته به یکی از مهم ترین نوع پوشش از دید سازندگان سقف های با متراژ بالا مبدل گردد و به نسبت دیگر پوشش ها در اولویت باشد. برای اجرای این سبک از پوشش دیگر به نازک کاری احتیاجی نبوده و به صورت مستقیم بر روی سازه قابل اجرا می باشد.
 
همچنین الحاقات جذاب این نوع پوشش نیز کارایی پوشش کلزیپ را در همه سازه ها افزایش داده است.
لایه زیرین استفاده شده در سقف های کلزیپ ( کالزیپ ) از دو نوع گالوانیزه و آلومینیوم به صورت بی رنگ یا رنگی مورد استفاده قرار می گیرد.
برای طراحی و برنامه ریزی و پیاده سازی این پوشش سقف لازم این با استفاده از برنامه های رایانه ای فوق حرفه ای طراحی می شود و به مدلی برای پیاده سازی تبدیل می گردد.
میزان دقت در اندازه گیری سقف آنچنان حساس است که کوپکترین خطایی ممکن است اجرای پوشش کلزیپ بر روی سقف را دشوار نموده و در سرعت انجام کار حلل ایجاد نماید.
گروه صنعتی پوشش گستر با بیش از نیم قرن تجربه در راستای اجرای پروژه های کلان و با استفاده از مشاورین خردمند و مجرب خود کلیه مراحل مشاوره ، تولید، پیاده سازی و نصب را بر عهده گرفته و پروژه را آن طور که شما مد نظر دارید به نحوه احسن به انجام می رساند.

درباره ما

گروه صنعتی پوشش گستر با بیش از 36 سال تجربه کار و با حضور پر افتخار در پروژه های ملی و با اجرای بیش از 170,000 متر مربع با سیستم (ziproof) و 250,000 متر مربع پروژه در حال اجرا این شرکت را به عنوان انتخاب اول مشتریان مطرح نموده است.
Image

آخرین پروژه ها

تماس با ما

آدرس : تقاطع بزرگراه مدرس و خیابان وحید دستگردی غربی - ساختمان چوپان - شماره 219 - طبقه همکف - واحد شماره 2
 

تلفن : 

9821-88877339-400+
9821-88795161-62+

فکس : 

9821-88788149+

همراه : 

54 99 504 0912
55 37 371 0912

کد پستی :

1917715844

 

نقشه

Image

سلام شرکت پوشش گستر آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. info@zip-roof.com

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page
© آبان 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پوشش گستر محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT