مزایای سیستم تک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مزایای سیستم تکويژگي ‌هاي سيستم زيپ‌تك :

  • كاملاً قوس‌پذير مي‌باشد و اين قابليت را داراست كه تا طول150 متر به صورت يكپارچه با فرم سقف ( به هر شكلي كه باشد) اجرا گردد و ديگر مشكل پوشش‌هاي گذشته كه در اجراي سقف‌هاي قوسي ديده مي‌شد (چند ضلعي و شكسته شدن سقف ) وجود ندارد.
  • ورق نهايي اين سيستم از جنس آلومينيوم به ضخامت يك ميلي‌متر با آلياژ خاص اصلاح‌شده مي‌باشد و به دليل استفاده از آلياژ خاص اين ورق داراي قابليت نرمي تا جايي است كه مي توان ورق زيپ شده را تا چندين مرتبه باز و بسته نمود بدون اينكه به ورق آسيبي برسد.
  • با وجود گام‌هاي ايجاد شده روي ورق نهايي مقاومت پوشش نهايي بالا رفته و تردد بر روي سقف را آسان مي‌كند.
  • سرعت اجراي اين سيستم بسيار بالا مي‌باشد.
  • اين سيستم كاملاً آب‌بند مي‌باشد به اين دليل كه در لايه نهايي پوشش سقف از هيچگونه پيچ يا پرچ استفاده نمي‌گردد زيرا هر پيچ روي سقف يك پتانسيل براي ورود آب به سيستم مي باشد و در اثر گرما و سرماي ايجاد شده در طول شبانه‌روز امكان بوجود آمدن شكاف در محل پيچ‌ها و عبور آب از اين قسمت‌ها به داخل مي‌ باشد. همچنين از آنجايي‌كه ورق نهايي به هيچ لايه‌اي پيچ نشده و فقط روي كليپس‌هاي زيرين نشسته است در اثر انبساط و انقباض ناشي از گرما و سرما مي‌تواند به آساني روي كليپس‌هاي موجود به صورت ريلي حركت كند وبه همين دليل هيچ‌گونه شكافي روي ورق نهايي ايجاد نمي‌گردد.
  • طول عمر مفيد اين سيستم جهت بهره ‌برداري 35 سال مي‌باشد و ديگر نيازي به پرداخت هزينه هاي اضافي هر چند سال يكبار براي نگهداري نمي‌ باشد.
  • سيستم زيپ‌تك اين قابليت را داراد كه بر روي هر نوع استراكچر از قبيل فولادي، بتني، اسپيس‌فريم و .... اجرا گردد.
  • به دليل رنگ پذيري متنوع لايه زيرين متناسب با نماي داخلي پروژه، ديگر نيازي به اجراي سقف كاذب نمي‌باشد كه اين امر در كاهش هزينه‌ها بسيار موثر مي‌باشد.
  • ورق نهايي( آلومينيوم خاص اصلاح شده با آلياژ ويژه به ضخامت يك ميلي‌متر) داراي قابليت رنگ‌پذيري با تنوع رنگي كامل مي‌باشد.

 


درباره ما

گروه صنعتی پوشش گستر با بیش از 36 سال تجربه کار و با حضور پر افتخار در پروژه های ملی و با اجرای بیش از 170,000 متر مربع با سیستم (ziproof) و 250,000 متر مربع پروژه در حال اجرا این شرکت را به عنوان انتخاب اول مشتریان مطرح نموده است.
Image

آخرین پروژه ها

تماس با ما

آدرس : تقاطع بزرگراه مدرس و خیابان وحید دستگردی غربی - ساختمان چوپان - شماره 219 - طبقه همکف - واحد شماره 2
 

تلفن : 

9821-88877339-400+
9821-88795161-62+

فکس : 

9821-88788149+

همراه : 

54 99 504 0912
55 37 371 0912

کد پستی :

1917715844

 

نقشه

Image

سلام شرکت پوشش گستر آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. info@zip-roof.com

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page
© آبان 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پوشش گستر محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT