مزایای سیستم روف|آشنایی با سیستم پوشش روف

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
مزایای سیستم روف
همه ما می دانیم که چقدر تغییر به منابع تجدید پذیر ضروری است منابع طبیعی مانند نور خورشید ، باد و آب تأمین کنندگان جدیدی خواهند بود. در مورد انرژی حاصل از نور خورشید صحبت می شود ، کاربردهای گسترده ای دارد و یکی از آن ها سیستم خورشیدی  پشت بام است. از آن برای تبدیل انرژی خورشیدی به انرژی الکتریکی به نیازهای مسکونی و تجاری استفاده می شود. نسبت به اتصال برق سنتی بسیار مفید و اقتصادی است.

 مزایای سیستم روف عبارتند از:

کاهش قبض برق: استفاده از سیستم خورشیدی پشت بام باعث کاهش چشمگیر صورتحساب برق شما می شود. این یک سرمایه گذاری یک باره است که دارای 25 سال عمر تضمین شده است.
ارزش خانه افزایش می یابد: به محض نصب سیستم خورشیدی پشت بام ، ارزش خانه شما بالا می رود. هر خریدار بالقوه می خواهد هزینه های مکرر طولانی مدت مانند برق را کاهش دهد و بنابراین خانه برای آن ها جذابیت بیشتری پیدا می کند.
در مصرف آب صرفه جویی می شود: در هر نیروگاه حرارتی ، از گرمای حاصل از سوختن سوخت ها برای تبدیل آب به بخار برای تولید برق استفاده می شود. یک نیروگاه معمولی حرارتی از 1800 تا 3000 لیتر آب برای تولید 1 مگاوات ساعت انرژی استفاده می کند. در حالی که یک سیستم خورشیدی پشت بام معمولی برای اهداف تمیز کردن از 75 تا 100 لیتر برای تولید 1 مگاوات ساعت انرژی معادل استفاده می کند.

مقایسه هزینه و خروجی: با افزایش تأسیسات پنل خورشیدی نسبت به سقف های مسکونی و تجاری ، بیشترین بحث در مورد هزینه های کل انرژی است که انجام می شود. مشخص شده است که پس انداز در هزینه های خنک کننده به میزان 5 درصد بیشتر انرژی خورشیدی به شبکه نسبت به سیستم تولید شده برای ساختمان صرفه جویی می شود. به عبارت ساده تر، از بهترین مزایای سیستم روف می باشد که این سیستم بر روی صد درصد ظرفیت خود ،کار می کند و برابر با 105 درصد از سیستم سنتی است .
 

دیگر مزایای پوشش روف

نگهداری بسیار کم: منظومه شمسی پشت بام یک سیستم نگهداری کم هزینه است. فقط نیاز به تمیز کردن صحیح سیستم هر از گاهی دارد که طول عمر حداقل 25 سال دارد.
با نصب پنل های خورشیدی پشت بام ، با صرفه جویی در انرژی غیر تجدید پذیر زیادی ، به خودمان ، محیط زیست ، حیات وحش و نسل های آینده کمک می کنیم. بنابراین ، هیچ ضرری نخواهد داشت و فقط فایده ای برای برداشتن این قدم به سمت کمک به اقتصاد در سطح شخصی خواهد داشت.
از مزایای سیستم روف می توان به موارد زیر اشاره کرد:
در سطح اقتصادی ، اکولوژیکی و اجتماعی مزایای بسیاری دارد. یک سیستم روف یک بافر آب باران را فراهم می کند ، هوا را تصفیه می کند ، دمای محیط را کاهش می دهد ، دمای محیط را تنظیم می کند ، موجب صرفه جویی در انرژی و ترغیب تنوع زیستی در شهر می شود. سیستم روف بخشی از ساخت و سازهای ضد آب و هوا هستند. علاوه بر این ، مردم در یک فضای سبز شادتر از محیط خاکستری هستند. در زیر مزایا را یکی یکی توضیح می دهیم.
بافر آب باران را فراهم می کند : یک بام سبز با کمک آب در گیاهان ، بستر و لایه زهکشی ، آب باران را جذب می کند. این تاخیر در تخلیه آب باران به سیستم فاضلاب کمک می کند، ودر نهایت  آب باران را تصفیه می کند و آب نیز از طریق گیاهان تبخیر می شود. این همه به ثبات سطح آب های زیرزمینی کمک می کند ، بار اوج بار در سیستم فاضلاب را کاهش می دهد و خطر جاری شدن سیل را کاهش می دهد.
هوا را تصفیه می کند: گیاهان موجود در یک بام سبز اکسیژن تولید می کنند و با داشتن یک پوشش سقف سبز در تصفیه هوا مشارکت می کنید.
دمای محیط و درجه حرارت محیط را کاهش می دهد: گیاهان نور خورشید را جذب می کنند ، 50٪ جذب می شوند و 30٪ منعکس می شوند. بنابراین این به ایجاد آب و هوای خنک تر و دلپذیر کمک می کند. برای آب و هوای داخلی این بدان معنی است که تهویه مطبوع مجبور نیست خیلی کار کند ، که به نوبه خود به معنای صرفه جویی در مصرف انرژی است.
یک سقف سبز به عنوان یک مانع صوتی برای ساختمان شما عمل می کند: صدا را جذب می کند و بنابراین محیط آرام تری را در داخل و خارج ساختمان شما ایجاد می کند و یک لایه مقاوم در برابر آتش ایجاد می کند.
احساس بهزیستی و سلامت را افزایش می دهد زندگی و کار در یک محیط سبز تأثیر مثبتی در رفاه افراد دارد. فضای سبز آرامش را ارائه می دهد و استرس را کاهش می دهد.
محیط شفابخش: فضای سبز بهبودی سریعتر را برای بیماران ترغیب می کند.
تعامل بیشتر اجتماعی ، خرابکاری کمتر: کار کردن یا زندگی در یک محیط سبز ، مردم را به هم نزدیک می کند. یک فضای سبز تجربه درک و کاربری بالاتری را ارائه می دهد. این تأثیر مثبتی بر انسجام اجتماعی در محلات دارد. مناطقی با فضای سبز بیشتر مانع تجاوز ، خشونت و خرابکاری می شوند.
نگهداری کم: با استفاده از پتو های گیاهی می توانید یک سقف سبز با نتیجه سبز مستقیم ایجاد کنید.
 

درباره ما

گروه صنعتی پوشش گستر با بیش از 36 سال تجربه کار و با حضور پر افتخار در پروژه های ملی و با اجرای بیش از 170,000 متر مربع با سیستم (ziproof) و 250,000 متر مربع پروژه در حال اجرا این شرکت را به عنوان انتخاب اول مشتریان مطرح نموده است.
Image

آخرین پروژه ها

تماس با ما

آدرس : تقاطع بزرگراه مدرس و خیابان وحید دستگردی غربی - ساختمان چوپان - شماره 219 - طبقه همکف - واحد شماره 2
 

تلفن : 

9821-88877339-400+
9821-88795161-62+

فکس : 

9821-88788149+

همراه : 

54 99 504 0912
55 37 371 0912

کد پستی :

1917715844

 

نقشه

Image

سلام شرکت پوشش گستر آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. info@zip-roof.com

پشتیبانی واتس اپ
Close and go back to page
© آبان 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پوشش گستر محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT