پوشش سقف شیبدار|قیمت پوشش سقف شیبدار|خرید پوشش سقف

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پوشش سقف شیبداردر صورت داشتن سقف شیب دار ، می توانید انواع مختلفی از پوشش سقف شیبدار را انتخاب کنید. بیشترین مصالح مورد استفاده کاشی و سرامیک سقف ، تخته سنگ و نی است. در این اینجا می توانید اطلاعات بیشتر در مورد انواع پوشش سقف شیبدار را مطالعه کنید.

نصب تخته سنگ ها روی سقف شیب دار در مقایسه با کاشی های سقف به تخصص بیشتری نیاز دارد. مزیت صفحات سنگی این است که برای ایجاد بسیاری از اشکال سقف مناسب هستند. علاوه بر این ، آن ها می توانند به راحتی در نمای خانه ادغام شوند.

کاشی های سفالی یکی از پوشش سقف شیبدار هستند.

زیبایی کاشی های سفالی طبیعی در روشی است که آن ها رنگ طبیعی مواد رس را قبل از رسیدن به سایه ای تیره و غنی تر حفظ می کنند. میزان وقوع آن و سرعت انجام هرگونه تغییر به دو عامل بستگی دارد. اولین مورد طبیعت کاشی است و دوم محیطی است که در آن کاشته می شود. رنگ کاشی تحت هیچ شرایطی محو نمی شود و تغییر آهسته ای که رخ می دهد تیره شدن رنگ به طور مداوم خواهد بود. با توجه به ماهیت فرآیند تولید کاشی سفالی ، انتظار می رود تغییرات رنگی جزئی وجود داشته باشد و در بسیاری از موارد ظاهر سقف تمام شده را بهبود می بخشد.

کاشی های بتونی

تمام کاشی های بتونی رنگی هستند تا ظاهر مناسبی به آن ها بدهند و برخلاف کاشی های سفالی ، این رنگ سرانجام با گذشت زمان محو می شود با این حال ، تولیدکنندگان می توانند تدابیری را اتخاذ کنند که کاشی های بتنی آن ها دیرتر تغییر رنگ دهند، از جمله افزودن رنگ در سراسر بدنه کاشی و همچنین سطح آن ، سپس افزودن یک پوشش اکریلیک.

کاشی های بتنی دارای مزایای زیادی مانند افزایش شدت رنگ کاشی ، افزایش طول عمر کاشی رنگی با رنگدانه ها و محافظت از آن در برابر فرسایش آب باران است. با افزودن رنگ به این محصولات ، تولیدکنندگان می توانند از سازگاری رنگ بین دسته محصولات کاشی و اتصالات اطمینان حاصل کنند.

پوشش های محافظ برای کاشی های سقف بتونی همچنین گرد و غبار ، آلودگی ، خزه و اثر جرم گیری در حین حمل و نقل را به حداقل می رساند.

فلز روی

همچنین می توان پوشش سقف شیبدار خود را با روی به پایان برسانید. این روزها به خصوص روی خانه های مدرن با سقف شیبدار پوششی از فلز روی دیده می شود.

استفاده از پوشش روی برای سقف سازهای تخصصی کاری است. در صورت سقف شیب دار ، معمولاً فرد "سیستم درز ایستاده" را اعمال می کند ، اگرچه روی به شکل ورقه های روی نیز قابل استفاده است.

 


درباره ما

گروه صنعتی پوشش گستر با بیش از 36 سال تجربه کار و با حضور پر افتخار در پروژه های ملی و با اجرای بیش از 170,000 متر مربع با سیستم (ziproof) و 250,000 متر مربع پروژه در حال اجرا این شرکت را به عنوان انتخاب اول مشتریان مطرح نموده است.

آخرین پروژه ها

تماس با ما

آدرس : تقاطع بزرگراه مدرس و خیابان وحید دستگردی غربی - ساختمان چوپان - شماره 219 - طبقه همکف - واحد شماره 2
 

تلفن : 

9821-88877339-400+
9821-88795161-62+

فکس : 

9821-88788149+

همراه : 

54 99 504 0912
55 37 371 0912

کد پستی :

1917715844

 

نقشه

Image
© آبان 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پوشش گستر محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT