سقف روشنايي دار زيپ پانل

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سقف روشنایی دار زیپ پانل

سقف روشنایی دار زیپ پانل 

سقف روشنایی داربا سیستم زیپ پانل یا به زبان ساده تر نورگیر سقفی یک نوآوری در سیستم سقف می باشد.سیستم نورگیر سقفی با به کارگیری ورق های پانچ شده، امکان استفاده از نور طبیعی در ساختمان را میسر می سازد.شب نیز با استفاده از نورپردازی و سایه پردازی به زیبایی طراحی های معماری می افزاید.

مشخصات فنی و اجزای تشکیل دهنده:

1)اسپیسر امگا
2)ترموکلیپس
3) پروفیل آلومینیومی زیپ پانل به صورت پانچ
4) پلی کربنات

مزایای استفاده از سقف روشنایی دار زیپ پانل:

1- وزن سقف ها در ساختمان های تجاری وصنعتی کاهش می یابد.
2- امکان استفاده از نور طبیعی در ساختمان ها.
3- ایجاد جلوه های نور در داخل ساختمان.
4- کاهش بار مرده و وزن درسطح.
5- جلوگیری از اتلاف انرژی

موارد مصرف سقف روشنایی دار:

سقف مراکز خرید، فروشگاه ها و فرودگاه ها، سقف سالن های صنعتی و ورزشی،پارکینگ،پوشش سقف و دیوار کالزیپ، ساختمان های تجاری و مسکونی، پوشش زیپ پانل، پوشش سقف کالزیپ/کلزیپ، آبرو استادیوم های فضای باز یا بسته،تولید صنایع فلزی و صنایع دکوراسیون، پروژه های صنعتی ، ساختمانی ، درب های پارکینگ ها ، ورودی منازل و انباره، خطوط تولید مواد غذایی و کشاورزی، سقف آسانسور،ایستگاه های اتوبوس.

 

سقف روشنايي دار زيپ پانل

سقف روشنايي دار زيپ پانل
نصب سقف های آسفالت نیز در بیشتر موارد هزینه کمتری دارد ، زیرا کار با زونا آسفالت بسیار آسان است و برای سقف های تقریباً هر زمین مناسب است. با این حال ، زونا های آسفالت معمولاً برای سقف مسطح مناسب نیستند.
زونا آسفالت نیز خیلی متراکم نیست و پرتوهای خورشید را جذب می کنند ، به این معنی که در مقایسه با برخی از گزینه های دیگر موجود در لیست ما ، از جمله سقف استیل یا سقف کاشی ساخته شده از تخته سنگ ، راندمان انرژی کمتری دارند. از طرف مثبت ، اگر می خواهید صفحات خورشیدی را روی سقف خود نصب کنید ، زوناهای آسفالت به راحتی برداشته می شوند.
2- سقف فلزی
بام فلزی می تواند در هزینه بسیار متفاوت باشد.
یکی از بهترین موارد در مورد بام فلزی این است که نسبتاً فاقد نگهداری است. گذشته از شستشوی پشت بام هر سال یا حدوداً برای از بین بردن جلبک ها و دیگر کثیفی ها و زباله ها ، دیگر لازم نیست نگران نگهداری باشید. معمولاً سقف های فلزی می توانند 50 سال یا بیشتر طول عمر داشته باشند ، بنابراین طول عمر بسیار بهتری نسبت به زوناهای آسفالت قابل مقایسه دارند.
سقف های فلزی بسیار کارآمد هستند ، زیرا آنها پرتوهای خورشید را منعکس می کنند و می توانند به خنک نگه داشتن منزل شما کمک کنند. آنها همچنین در برابر آتش مقاوم هستند
3- سقف کاشی بتنی
کاشی های بتنی یا سیمانی از الیاف سلولز ساخته شده اند که برای ایجاد کاشی مصنوعی با مواد بتنی یا سیمانی آغشته می شوند. این کاشی ها ظاهر چوب طبیعی یا کاشی تخته سنگ را تقلید می کنند ، اما بسیار ارزان تر هستند.
کاشی بتنی که دارای چندین مزیت است بهترین انتخاب به عنوان پوشش مناسب بام برای کسانی که بودجه کافی دارند است ، که ترجیح می دهند از زونا آسفالت استفاده نکنند. کاشی بتونی  طول عمر طولانی تری دارد - معمولاً قادر است با مراقبت های مناسب به 30-50 سال برسد - و نیاز به نگهداری زیادی ندارد. علاوه بر این ، کاشی های بتنی در برابر شرایط اب و هوای ناخوشایند ، مانند وزش باد شدید و آتش سوزی ، بسیار بهتر از زونا آسفالت هستند. به دلیل وزن و چگالی آن ، در نگه داشتن هوای گرم در خانه در ماه های سرد سال نیز مؤثر است و در تابستان خانه شما را از گرما عایق می کند.
با این حال ، این پوشش بام دارای اشکالاتی است و از آنجا که از بتن ساخته شده ، بسیار سنگین است. مانند کاشی های تخته سنگ یا کاشی های سفالی ، این بدان معناست که شما ممکن است مجبور شوید قاب ساختاری خانه خود را قبل از نصب سقف تقویت کنید و این بدان معنی است که سقف شما هزینه بیشتری خواهد داشت.
علاوه بر این ، کاشی های بتنی نسبتاً شکننده هستند و در صورت نصب نشدن توسط یک فرد متخصص و باتجربه ، می توانند در حین نصب خراب شوند توصیه می کنیم برای اطمینان از نصب سقف خود ، یک نصب کننده سقف بتنی حرفه ای پیدا کنید.
 

درباره ما

گروه صنعتی پوشش گستر با بیش از 36 سال تجربه کار و با حضور پر افتخار در پروژه های ملی و با اجرای بیش از 170,000 متر مربع با سیستم (ziproof) و 250,000 متر مربع پروژه در حال اجرا این شرکت را به عنوان انتخاب اول مشتریان مطرح نموده است.

آخرین پروژه ها

تماس با ما

آدرس : تقاطع بزرگراه مدرس و خیابان وحید دستگردی غربی - ساختمان چوپان - شماره 219 - طبقه همکف - واحد شماره 2
 

تلفن : 

9821-88877339-400+
9821-88795161-62+

فکس : 

9821-88788149+

همراه : 

54 99 504 0912
55 37 371 0912

کد پستی :

1917715844

 

نقشه

Image
© آبان 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پوشش گستر محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT