ارزان ترین پوشش سقف

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اگر از خود می پرسید کدام نوع ارزان ترین پوشش سقف است و کدام یک ممکن است برای شما مناسب باشد ، در جای مناسب قرار دارید. در این مقاله ، ما در مورد سه نوع متداول مواد مورد استفاده در پوشش بام صحبت خواهیم کرد، تا به شما کمک کنیم که کدام نوع برای شما مناسب است.

جایگزینی یا ترمیم سقف می تواند یکی از گران ترین پیشرفت های خانه شما تاکنون باشد ، بنابراین انتخاب مواد مناسب در پوشش بام بسیار مهم است.

فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود ، بنابراین ما در مورد هزینه هر سقف ، خصوصیات اصلی و طول عمر آن ها بحث خواهیم کرد. پس از مطالعه این مقاله ، مطمئناً فکر بهتری خواهید داشت که کدام ماده برای پوشش سقف شما مناسب است.

1-آسفالت

اگرچه به دنبال آن ارزان ترین پوشش سقف هستید ، حصارهای آسفالت مطمئناً بهترین گزینه برای شما هستند. این امر به ارزان ترین گزینه برای سقف شما تبدیل می شود.

ارزان ترین پوشش سقف
نصب سقف های آسفالت نیز در بیشتر موارد هزینه کمتری دارد ، زیرا کار با زونا آسفالت بسیار آسان است و برای سقف های تقریباً هر زمین مناسب است. با این حال ، زونا های آسفالت معمولاً برای سقف مسطح مناسب نیستند.
زونا آسفالت نیز خیلی متراکم نیست و پرتوهای خورشید را جذب می کنند ، به این معنی که در مقایسه با برخی از گزینه های دیگر موجود در لیست ما ، از جمله سقف استیل یا سقف کاشی ساخته شده از تخته سنگ ، راندمان انرژی کمتری دارند. از طرف مثبت ، اگر می خواهید صفحات خورشیدی را روی سقف خود نصب کنید ، زونا های آسفالت به راحتی برداشته می شوند.
2- سقف فلزی
بام فلزی می تواند در هزینه بسیار متفاوت باشد.
یکی از بهترین موارد در مورد بام فلزی این است که نسبتاً فاقد نگهداری است. گذشته از شستشوی پشت بام هر سال یا حدوداً برای از بین بردن جلبک ها و دیگر کثیفی ها و زباله ها ، دیگر لازم نیست نگران نگهداری باشید. معمولاً سقف های فلزی می توانند 50 سال یا بیشتر طول عمر داشته باشند ، بنابراین طول عمر بسیار بهتری نسبت به زونا های آسفالت قابل مقایسه دارند.
سقف های فلزی بسیار کارآمد هستند ، زیرا آنها پرتوهای خورشید را منعکس می کنند و می توانند به خنک نگه داشتن منزل شما کمک کنند. آنها همچنین در برابر آتش مقاوم هستند
3- سقف کاشی بتونی
کاشی های بتونی یا سیمانی از الیاف سلولز ساخته شده اند که برای ایجاد کاشی مصنوعی با مواد بتونی یا سیمانی آغشته می شوند. این کاشی ها ظاهر چوب طبیعی یا کاشی تخته سنگ را تقلید می کنند ، اما بسیار ارزان تر هستند.
کاشی بتنی که دارای چندین مزیت است بهترین انتخاب به عنوان پوشش مناسب بام برای کسانی که بودجه کافی دارند است ، که ترجیح می دهند از زونا آسفالت استفاده نکنند. کاشی بتونی  طول عمر طولانی تری دارد - معمولاً قادر است با مراقبت های مناسب به 30-50 سال برسد - و نیاز به نگهداری زیادی ندارد. علاوه بر این ، کاشی های بتونی در برابر شرایط اب و هوای ناخوشایند ، مانند وزش باد شدید و آتش سوزی ، بسیار بهتر از زونا آسفالت هستند. به دلیل وزن و چگالی آن ، در نگه داشتن هوای گرم در خانه در ماه های سرد سال نیز مؤثر است و در تابستان خانه شما را از گرما عایق می کند.
با این حال ، این پوشش بام دارای اشکالاتی است. از آنجا که از بتن ساخته شده است ، بسیار سنگین است. مانند کاشی های تخته سنگ یا کاشی های سفالی ، این بدان معناست که شما ممکن است مجبور شوید قاب ساختاری خانه خود را قبل از نصب سقف تقویت کنید و این بدان معنی است که سقف شما هزینه بیشتری خواهد داشت.
علاوه بر این ، کاشی های بتونی نسبتاً شکننده هستند و در صورت نصب نشدن توسط یک فرد متخصص و باتجربه ، می توانند در حین نصب خراب شوند توصیه می کنیم برای اطمینان از نصب سقف خود ، یک نصب کننده سقف بتونی حرفه ای پیدا کنید.
 

درباره ما

گروه صنعتی پوشش گستر با بیش از 36 سال تجربه کار و با حضور پر افتخار در پروژه های ملی و با اجرای بیش از 170,000 متر مربع با سیستم (ziproof) و 250,000 متر مربع پروژه در حال اجرا این شرکت را به عنوان انتخاب اول مشتریان مطرح نموده است.

آخرین پروژه ها

تماس با ما

آدرس : تقاطع بزرگراه مدرس و خیابان وحید دستگردی غربی - ساختمان چوپان - شماره 219 - طبقه همکف - واحد شماره 2
 

تلفن : 

9821-88877339-400+
9821-88795161-62+

فکس : 

9821-88788149+

همراه : 

54 99 504 0912
55 37 371 0912

کد پستی :

1917715844

 

نقشه

Image
© آبان 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پوشش گستر محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT